odtj-znacznik

Jazda terenowa OFF – ROAD

Jazda terenowa to nie tylko dobra zabawa. To także umiejętność pokonywania przez kierowcę terenówki trasy o zróżnicowanym ukształtowaniu i różnorodnych przeszkodach. Jazda terenowa związana jest również z pewną etykietą zachowań. O tym wszystkim opowiemy Tobie podczas pełnego pozytywnej energii szkolenia z jazdy terenowej OFF – ROAD.

Szkolenie z jazdy terenowej OFF – ROAD to połączenie świetnej zabawy z nauką praktycznych umiejętności. Na początku szkolenia zapoznasz się z budową samochodów terenowych, oraz obsługą napędu. Szkolenie z jazdy terenowej składa się z różnych ćwiczeń związanych z jazdą w terenie. Są to między innymi pokonywanie podjazdów, zjazdów, przeszkód wodnych oraz jazda po piasku. Jazda terenowa to zdecydowanie nie to samo co jazda po prostej drodze. Skok adrenaliny gwarantowany!

Jeśli chcesz opanować technikę jazdy terenowej, lub po prostu szukasz atrakcyjnego sposobu na wykorzystanie wolnego czasu, nie zwlekaj i zapisz się na kurs jazdy terenowej. Jazda OFF – ROAD to przeżycie od którego można się uzależnić. Zapisz się na szkolenie jazdy w terenie i zapewnij sobie porządną dawkę wiedzy praktycznej i adrenaliny!

Zapisy oraz wszelkie informacje:

telefon: 783 90 90 93

e-mail: biuro@odtj.torun.pl

biuro: ul. Chełmińska 21, Toruń