Szkolenia motocyklowe

 

Jazda motocyklem jest dla wielu spełnieniem marzeń. Doświadczeni motocykliści wiedzą, że praktyka pozwala unikać wielu niebezpiecznych sytuacji. Często młodzi kierowcy nie są świadomi zagrożeń wynikających z jazdy motocyklem, co w wielu przypadkach kończy się tragicznie. W celu poprawy bezpieczeństwa, nie tylko niedoświadczonych, ale także doświadczonych motocyklistów powstało szkolenie doskonalenia techniki jazdy motocyklem.

Koordynator szkoleń

Adam Knietowski

Telefon: 508-666-844

Świadomość zagrożeń i umiejętność bezpiecznej jazdy motocyklem to dwa najważniejsze czynniki, które poprawiają bezpieczeństwo osób kierujących jedno śladami. Szkolenie doskonalenia techniki jazdy motocyklem obejmuje ćwiczenia manewrowe w sytuacjach awaryjnych takich jak awaryjne hamowanie, ominięcie przeszkody, czy wychodzenie z poślizgu na zakręcie. Dodatkowo podczas szkolenia doskonalenia techniki jazdy motocyklem pokazujemy kursantom jak sprawdzać stan techniczny pojazdu. Szkolenie doskonalenia techniki jazdy motocyklem obejmuje również krótką część teoretyczną związaną z zagrożeniami w ruchu drogowym i omówieniem najczęstszych błędów w trakcie jazdy motocyklem.

Szkolenie doskonalenia techniki jazdy – jakie zagadnienia obejmuje część praktyczna?

  • poprawna pozycja na motocyklu;
  • zachowanie podczas przeciwskrętu;
  • omijanie przeszkód;
  • techniki poprawnej zmiany biegów;
  • techniki bezpiecznego hamowania;
  • sprawdzanie stanu technicznego motocykla.

Szkolenie doskonalenia techniki jazdy motocyklem nauczy Cię jak bezpiecznie wykorzystywać potencjał każdego motocykla. Dzięki szkoleniu będziesz mógł jeździć dynamicznie, a jednocześnie bezkolizyjnie. Zapraszamy Cię na kurs doskonalenia techniki jazdy motocyklem!

Zapisy oraz wszelkie informacje:

telefon: 783 90 90 93

e-mail: biuro@odtj.torun.pl

biuro:  Motopark Toruń, ul.Łukasiewicza 66 

Jesteś zainteresowany?
Zarezerwuj!

Poinformuj nas jak możemy Ci pomóc.


    Zostaw komentarz

    [booked-calendar style="list" calendar="52"]