Poznaj nasz obiekt

Obiekt położony w północnej części zabytkowego Torunia, w okolicach lotniska Aeroklubu Pomorskiego. Na obszarze ponad 20 hektarów zgromadziliśmy niezapomniane atrakcje, które dostarczą Państwu wielu emocji. Posiadamy dwa niezależne obiekty, dzięki którym mamy możliwość organizacji wielumodułowych szkoleń i imprez. W naszym centrum możesz m.in. sprawdzić swoje umiejętności w prowadzeniu pojazdu. Możesz również wynająć obiekt organizując niezapomniane szkolenie czy imprezę integracyjną.

moto-park

Obiekt szkoleniowo-sportowy

Widoczna na grafice pierwsza część MotoParku Toruń wykorzystywana jest na co dzień do szkoleń doskonalenia techniki jazdy – tor wyścigowy, płyta poślizgowa, plac manewrowy. Natomiast w większość weekendów w roku na tym obiekcie odbywają się zawody driftingowe, zloty, imprezy integracyjno-sportowe, treningi w formule track-day.

 

0 m
Długość toru szkoleniowego
0 m
Długość dużej płyty poślizgowej
0 m
Szerokość dużej płyty poślizgowej
0 ha
Wielkość parku maszyn

Drugi kompleks szkoleniowy

Kompleksowo wyposażony obiekt ośrodka doskonalenia techniki jazdy z obszernymi strefami bezpieczeństwa. W tej sekcji realizowane są szkolenia bezpiecznej jazdy na trzech płytach poślizgowych oraz moduł jazdy terenowej off-road. Płyta poślizgowa wyposażona jest w automatyczną kurtynę wodną, testującą naturalne odruchy kierowców. Wielka przestrzeń utwardzonego terenu umożliwia także testy i badania np. test łosia.

0 m
Długość przestrzeni szkoleniowej
0 m
Szerokość przestrzeni szkoleniowej
0 m
Długość nitki off-road
0 +
Liczba modułów szkoleniowych

Płyty poślizgowe

To niezbędne wyposażenie dla torów samochodowych, które pozwalają na bezpieczne testowanie pojazdów i doskonalenie techniki jazdy. MOTOPARK Toruń, jeden z najpopularniejszych torów motoryzacyjnych w Polsce, oferuje swoim klientom wysokiej jakości płyty poślizgowe, które idealnie nadają się dla samochodów, ciężarówek i autobusów. Płyty poślizgowe pozwalają na realizację wielu scenariuszy trudnych sytuacji drogowych, testowanie refleksu oraz systemów bezpieczeństwa samochodów. Dzięki temu kierowcy mogą nauczyć się radzenia sobie w trudnych warunkach i uniknąć niebezpiecznych sytuacji na drodze.

Tor sportowo-treningowy

Dysponujemy szerokim torem wyścigowym, na którym istnieje możliwość organizacji treningów samochodowych, wydarzeń motoryzacyjnych, testów czy też organizacji zawodów. Nasz toruński tor i jego charakter jest jednym z najbardziej lubianych miejsc przez drifterów. Tor wyścigowy jest także integralnym modułem naszych szkoleń doskonalenia techniki jazdy – dla samochodów osobowych, motocykli, samochodów ciężarowych.

Tor Off-Road

W naszym ośrodku znajduje się teren z luźną nawierzchnią i różnymi przeszkodami, który oferuje doskonałe warunki do przetestowania możliwości pojazdów terenowych oraz umiejętności ich kierowców. Na tym terenie mogą trenować kierowcy samochodów terenowych typu off-road oraz SUV-ów. Tor terenowy może stanowić doskonałe urozmaicenie szkoleń i imprez integracyjnych.

Wynajem obiektu

Nasz obiekt jest idealnym miejscem do organizacji różnorodnych wydarzeń i imprez związanych z motoryzacją, rozrywką i technologią. Obiekt ten doskonale nadaje się do przeprowadzenia:

 1. Zlotów samochodowych, motocyklowych oraz pojazdów zabytkowych
 2. Imprez plenerowych
 3. Koncertów – zarówno dla artystów, jak i fanów muzyki.
 4. Zawodów Driftingowych.
 5. Nagrań programów motoryzacyjnych i teledysków.
 6. Motobazarów.
 7. Testów homologacyjnych, testów systemów bezpieczeństwa oraz testów systemów telematycznych.

Inne udogodnienia

Na obiekcie MotoPark Toruń znajduje się także:

 • Infrastruktura dla „parku maszyn”
 • Przyłącza elektryczne na potrzeby gastronomii i parku maszyn
 • Ładowarka samochodów elektrycznych (WALLBOX)
 • Firma ZINTEGRA – paintball, organizacja biesiad, imprez plenerowych, catering.
 • Firma GLOSS Car studio – autodetailing
 • Korty tenisowe

[booked-calendar style="list" calendar="52"]